Witam!

Od 45 lat grawerstwo jest dla nas nie tylko pracą ale przede wszystkim pasją. Przez ten okres powstała cała masa różnych prac których właściwie nie sposób zliczyć. Do najciekawszych można zaliczyć: ręczne grawerowanie kopii relikwii św. Krzyża, pamiątki Papieskie, medale, które znajdują się w Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu, kilka herbów rodowych oraz pamiątek dla absolwentów Uczelni.

Współpracujemy z urzędami, wieloma zakładami przemysłu metalowego, agencjami reklamy dla których wykonujemy zlecenia. W naszej pracowni oprócz technik komputerowych i laserowych wykorzystuję się często techniki grawerowania ręcznego, które kiedyś używane były przez wielkich mistrzów.

Zakres naszych usług obejmuje m.in.: grawerowanie ręczne, maszynowe, komputerowe, na materiałach własnych i powierzonych. Wykonujemy matryce, cechowniki, tablice, wizytówki, numerki, plombownice, referentki, matryce do tłoczeń na zimno i na gorąco, znaczki firmowe, szyldy, indentyfikatory, dyplomy, wyróżnienia i wiele innych. Cały czas jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

Czekamy na Twoje propozycje!